Strona główna -> Technologia wodorowa
H-Racer
Zestaw Edukacyjny Energii Odnawialnej
Światowa prasa o oferowanych produktach
NEW H-CAR
Bio-Energy Discovery Kit
H-Racer 2.0
Monitor Energii Odnawialnej
Wodorowy Zestaw Edukacyjny
Wodór-Wiatr Zestaw
Wiatrowy Generator MocySamochód napędzany czystym i odnawialnym paliwem jest marzeniem wielu dzisiejszych liderów świata, inżynierów i naukowców starających się zmniejszyć zależność ludzkości od ropy naftowej i innych źródeł nieodnawialnych na rzecz przyjaznym środowisku źródłom energii. Wraz z postępem i rozwojem zaawansowanych technologii wodór stał się źródłem energii, które jest na najlepszej drodze do stania się kolejnym po ropie naftowej paliwem najbardziej rozpowszechnionym na świecie.


H-Racer

Wodór oferuje wiele ważnych korzyści. Przede wszystkim jest nietoksyczny, odnawialny, czysty w użyciu i występuje w ogromnej obfitości na całym świecie. Stosując technologię ogniw wodorowych zamieniających w procesie spalania wodór w elektryczność możemy rozwiązać fundamentalne problemy źródeł energii oraz ochrony środowiska, co w dobie odczuwania zmian klimatycznych będących następstwem efektu cieplarnianego, świadczy o przełomowości nowej technologii.


Zestaw edukacyjny

Wodór nie ulega spalaniu w tradycyjnym tego słowa znaczeniu, w związku z powyższym nie emituje do atmosfery spalin i zanieczyszczeń. Jedynym produktem ubocznym jest czysta woda. Dlatego samochody wykorzystujące ogniwa wodorowe znane są również jako samochody z zerową emisją spalin. Obecnie wiele światowych koncernów samochodowych jak np.: Toyota, GM, Ford, Honda, Daimler-Chrysler rozwijają i stosują w pionierskich modelach technologię ogniw wodorowych z nadzieją ich powszechnego wykorzystania w najbliższej przyszłości.


Samochód H2 - zestaw do nauki

 


 


 


 

 

Login

HasłoZarejestruj się!