Strona główna -> Roboty
ANTOID
HYDRAZOID
SoundTracker
MONKEY
LINEBOT
LineTRACKER
QUADROBOT
PICOBOT
SpyLISTENER
INSULTABOT
TRIBOT
WONDERBALL
test2Jako wyłączny dystrybutor firmy IBOTZ przedstawiamy Państwu naszą ofertę w zakresie robotów dla dzieci. Roboty są sprzedawane w postaci zestawów do składania. Dzięki temu połączona jest dobra zabawa i edukacja. Zestawy zrobione są z wysokiej jakości komponentów, co zapewnia długotrwałą satysfakcję z użytkowania robotów.

Proces składania pozwala na naukę wielu podstaw z zakresu budowy robotów i innych maszyn. Zróżnicowanie oferty pozwala na dobór odpowiedniego robota do umiejętności i wieku dziecka. Do najprostszych należy Małpka (Monkey), a do najbardziej skomplikowanych, programowalnych Quadrobot czy Pikobot. Pomiędzy tymi ekstremami znajdą Państwo roboty śledzące czarną linię, omijające przeszkody, wspinające się po linie, reagujące na dźwięk np.: klaśnięcie dłoni. Niektóre roboty posiadają jedną z wymienionych funkcji np.: Pająk (Hydrazoid), Mrówkojad (Antoid) czy Tropiciel (Linebotz), a niektóre kilka jednocześnie, jak np.: Tribot (Tribotz). Z kolei Szpieg Podsłuchiwacz (SpyListener), będąc zdalnie sterowany, umożliwia wśliźnięcie się do pokoju, podsłuchiwanie rozmowy i transmitowanie dźwięku na odległość do 45 m.

Dzieci składając roboty uczą się wykorzystania nowoczesnych technologii i zastosowania technicznych komponentów takich jak np.: czujniki podczerwieni (omijanie przeszkód), sensory odróżniające czarną linię na białym tle, sensory dźwięku, transmitery itp.

W przypadku robotów śledzących czarną linię, dziecko może wykorzystywać dołączoną do zestawu planszę lub samodzielnie rysować czarnym mazakiem linię na białej kartce, mówiąc w ten sposób robotowi, dokąd ma jechać.

Wszystkie roboty mają nowoczesny i ciekawy wygląd, a niektóre z nich wyróżniają się dodatkowo dzięki podświetlanym światłowodom czy świecącym diodom.

Programowanie robotów odbywa się za pomocą dołączonego programu, który uruchamia się w środowisku Windows’a, dzięki czemu cały proces programowania jest łatwy i pełen zabawy.

Jednocześnie oprócz opisanych wyżej robotów oferujemy Państwu również szeroki zakres zabawek edukacyjnych z zakresu elektroniki, mechaniki, automatyki czy zabawek kreatywnych związanych z pracami ręcznymi.

Zapraszamy !


 Login

HasłoZarejestruj się!