Strona główna -> Roboty -> QUADROBOT
Roboty
Technologia wodorowa
ANTOID
HYDRAZOID
SoundTracker
MONKEY
LINEBOT
LineTRACKER
QUADROBOT
PICOBOT
SpyLISTENER
INSULTABOT
TRIBOT
WONDERBALL
test2
MR-1007 QuadraBOTZ INSTRUKCJA

Super chodzący programowany Robot z 'oczyma', które wyczuwają światło i przeszkody. QuadraBOTZ™ oferuje wyśmienite oprogramowanie edukacyjne, może być zaprogramowany do chodzenia po każdej równej powierzchni i reagować na światło oraz mijane przedmioty, używając prostego intuicyjnego języka programowania, jakim jest Basic.

Zaopatrzony w CD Rom, zawierający bogaty zbiór ilustracji dotyczących konstrukcji, zasad operacyjnych, przewodów elektrycznych oraz wspaniałe animacje audiowizualne ze wskazówkami do programowania. Załączonych jest także szereg testowych programów pokazujących ścieżki oscyloskopowe czujników sygnałów, oraz aktualną regulację silnika.

Komunikacja z komputerem osobistym odbywa się poprzez port połączenia szeregowego (przewód elektryczny jest dołączony).

Oprogramowanie jest bardzo pomysłowo przemyślane i atrakcyjne w użyciu, pozwalając eksperymentować z różnymi wariancjami, w jakich robot może się przemieszczać. Mamy możliwość ustawiać i kontrolować indywidualnie trzy silniki, aparat sygnalizacyjny, czujniki światła, oraz wykrywacz przeszkód.

Na początku, przed zainstalowaniem oprogramowania, QuadraBOTZ może być przeprogramowany na wiele różnych sposobów. Programy mogą być rozwijane krok po kroku, przy udziale podłączonego komputera, zanim zostaną załadowane do pamięci robota.

Zawiera CD ROM, pełen zestaw części montażowych, płytkę drukowaną wraz z komponentami, sprzęt komputerowy, trzy silniki i skrzynie biegów, nakrętki, śrubokręty, mocowania, przewód szeregowy oraz skrzynkę na baterie (4 baterie AA - nie są w wyposażeniu).


CENA DETALICZNA z VAT: 389,99 zł

 
Login

HasłoZarejestruj się!